گذرنامه و روادید (ویزا) برای آلمان

شما برای سفر به آلمان نیاز به گذرنامه معتبر و یا مدرک دیگری دارید که هویت شما راتأیید کند. پس از ورود به آلمان و هنگام مراجعه به ادارات نیز باید گذرنامه خود را ارائه نمائید. شهروندانی که تبعه کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند، برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند.
شما برای گرفتن ویزا می­توانید به سفارت (کنسولگری) آلمان در کشور خود مراجعه نمائید. آیا قرارداد کار در آلمان دارید یا بخشی از اعضای خانواده شما در آلمان زندگی می­کند؟ در این صورت دریافت ویزا برای شما ساده­تر خواهد بود. اطلاعات مورد نظر را از طریق وزارت امور خارجه دریافت کنید.

شهروندان اتحادیه اروپا و یا کشورهای منطقه اقتصادی اروپا نیاز به ویزا ندارند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
گروه ترجمه آبان (ترجمه مدارک زبان آلمانی با همکاری دارالترجمه رسمی سردیس)
[تهران]
  • نوع فعالیت: خدمات
  • خدمات/محصولات : ترجمه زبان آلمانی، ترجمه کلیه مدارک به آلمانی، ترجمه پاسپورت بدون روادید به آلمانی، خدمات ترجمه کارت نظام پزشکی به آلمانی، خدمات ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج به آلمانی، خدمات ترجمه کارت نظام مهندسی به آلمانی، خدمات ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق به آلمانی، خدمات ترجمه شناسنامه،کارت ملی به آلمانی، خدمات ترجمه گواهی تجرد به آلمانی، خدمات ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق به آلمانی، خدمات ترجمه استشهادیه به آلمانی، خدمات ترجمه استعلام ثبت اسناد به آلمانی، خدمات ترجمه هر نوع گواهی به آلمانی، خدمات ترجمه حکم گارگزینی به آلمانی، خدمات ترجمه مدرک دانشگاهی به آلمانی، خدمات ترجمه آلمانی به فارسی
  • تلفن: +0938-437-6430، +0938-218-0685